Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Siege - kilka nowych szczegółów z testów alpha

Beta dla preorderów.

Wczoraj w sieci pojawiło się nagranie z Rainbow Six Siege, prezentujące sieciową strzelankę w wersji alpha. Ubisoft szybko zabrał się za usuwanie materiału z sieci, ale gracze zdążyli wynotować kilka interesujących szczegółów.

Drabinki nieco jeszcze szwankują

Akcja w filmie toczyła się na pokładzie samolotu, co sugeruje większą różnorodność lokacji niż pokazywane dotychczas porwanie zakładnika w domu.

Ujawniono także kilka nowych gadżetów i narzędzi, jakie wykorzystamy podczas walki: drut kolczasty, spory młot do niszczenia barykad, rozkładana tarcza, noże czy kilka rodzajów granatów (ogłuszające, EMP, odłamkowe).

Gracze będą mogli wybrać jeden z 11 typów postaci, z różnymi umiejętnościami. Recruit może szybciej wskrzeszać towarzyszy, a Tchather jest odporny na dym.

Większość podejmowanych akcji nagradzana jest punktami. Jeśli stracimy wszystkie punkty życia, nie jesteśmy automatycznie martwi, lecz możemy się odczołgać i czekać na pomoc kolegów.

Co więcej, materiały marketingowe gry ujawniły, że dostęp do testów beta otrzymają najpewniej gracze decydujący się na złożenie zamówień przedpremierowych (dzięki, AGB) - Ubisoft potwierdził, że taka inicjatywa rzeczywiście jest planowana.

Rainbow Six Siege ukaże się w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze