Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Siege dodaje klasyczny Team Deathmatch

Od jutra darmowy weekend.

Sieciowa strzelanka Rainbow Six Siege doczekała się kolejnej aktualizacji, wprowadzającej nie tylko nową operatorkę, ale także klasyczny tryb rozgrywki - drużynowy deathmatch.

Jeśli o postaci mowa, Kana „Azami” Fujiwara reprezentuje klasę obrońcy i dysponuje między innymi „zmodyfikowanym kunai”, stanowiącym tarczę, którą gracz może wyrzucić w dowolne miejsce.

Ta przyczepia się do powierzchni i uwalnia substancję, która najpierw rozchodzi się na boki, a potem twardnieje, tworząc kuloodporną zaporę blokującą luki w obronie.

Ciekawą atrakcją będzie zapewne właśnie drużynowy deathmatch, stanowiący nieco mniej taktyczne podejście do akcji w Rainbow Six Siege. Mecze trwają 5 minut lub do osiągnięcia 75 eliminacji, gracze mogą zmieniać operatora w roku rozgrywki, a wyjście z gry nie jest karane.

Zdolności wyjątkowe są niedostępne, tak samo jak postacie z tarczami balistycznymi, barykady, wzmocnienia, narzędzia obserwacyjne, drony i tak dalej. Rozgrywka stawia w pełni na akcję, z odradzaniem się po śmierci i wyłączonym czatem.

Jest też szereg innych zmian, jak fakt, że atakujący mogą teraz zmienić swojego operatora oraz jego wyposażenie w trakcie fazy przygotowań. Co więcej, broń główna i dodatkowa otrzymała dostęp do wszystkich niepowiększających celowników.

Pełną listę zmian i nowości znaleźć można na oficjalnej stronie. Już jutro - 17 marca - startuje także darmowy weekend na PC i PlayStation, z dostępem do wszystkich trybów i elementów produkcji.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze