Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction - oślepiacze: zielone kule, co robią

Jak pozbyć się zielonych bomb.

Podczas wykonywania misji w Rainbow Six Extraction czeka na was sporo niebezpieczeństw. To nie tylko kosmici, ale też to, co przynieśli ze sobą na Ziemię - na przykład oślepiacze.

Oślepiacze (1) to zielone kule, występujące najczęściej w grupach - dzięki czemu łatwiej je zauważyć. Wyglądają niczym dziwne, toksyczne narośla. Nie bez powodu - wydzielają bowiem po wybuchu toksyczny gaz. Nie jest on trujący, ale chwilowo mocno ogranicza wzrok i możliwości poruszania się.

Zagrożenie to najlepiej zniszczyć z daleka, strzelając bronią z tłumikiem. Jeśli gracz przejdzie obok oślepiaczy, to przylepią się one do niego. Operator będzie przez chwilę poruszał się normalnie z przyczepionymi oślepiaczami (2).

Po krótkim czasie te ładunki jednak same wybuchną - chyba, że wcześniej je zniszczymy. Można bowiem niszczyć oślepiacze także wtedy, gdy są już na naszym towarzyszu.

Na ostatnim poziomie trudności należy jednak celować bardzo dokładnie z uwagi na aktywny ogień sojuszniczy.

Następnie: Rainbow Six Extraction - badania, wyzwania

Spis treści: Rainbow Six Extraction - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Extraction - gra solo: boty i trudność

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze