Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction - cel: sabotaż, wieże archaików

Jak znaleźć wieże.

Podczas grania w Rainbow Six Extraction trafisz na przeróżne cele misji do wykonywania. Podczas jednego meczu cele są jednak zawsze trzy - dobierane losowo przed etapem wyboru postaci.

Jednym z takich celów jest sabotaż wież archaików. Tutaj opisujemy, jak wykonać wszystkie etapu tego zadania. Jest raczej proste. Na początku musisz po prostu znaleźć obszar celu.Wieże archaików

Jak w przypadku każdego celu, również w przypadku sabotażu, najpierw należy znaleźć miejsce, w którym wykonamy zadanie. Nie ma żadnych wskazówek, które naprowadzą was na miejsce celu - trzeba po prostu przeszukać lokację.

Gdy zbliżycie się do miejsca docelowego, oznaczone zostaną dwa punkty sabotażu (1).

Musicie podejść do każdej wieży kosmitów (2) i podłożyć na niej ładunek wybuchowy. Wcześniej warto pozbyć się wrogów, jeśli są w pobliżu.


Obrona ładunków

Kiedy obydwa ładunki zostaną podłożone, zacznie się odliczanie. Przez 2 minuty musicie odpierać ataki nadchodzących z różnych stron archaików, które będą próbować atakować bomby.

Stan wytrzymałości ładunków (3) jest cały czas widoczny. Jeśli pasek jednego ładunku zupełnie się wyczerpie, cel zostanie niezaliczony.

Najlepiej oczywiście się rozdzielić. Jeden operator powinien stać przy jednej wieży, inny przy drugiej, a trzeci gracz może pełnić rolę uzupełniającego - przemieszczającego się między dwoma celami w miarę potrzeb.

Gdy czas dobiegnie końca, a ładunki nie zostaną zniszczone przez kosmitów, cel będzie wykonany.

Następnie: Rainbow Six Extraction - cel: okaz, schwytanie

Spis treści: Rainbow Six Extraction - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Extraction - cel: skanowanie seryjne

O autorze
Komentarze