Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow 6: Patriots nadal w produkcji

Ubisoft: „To ważna marka”.

Ubisoft potwierdził, że Rainbow 6: Patriots wciąż znajduje się w produkcji, a twórcy chcą zaoferować graczom coś „perfekcyjnego”, stąd duże opóźnienie.

- To ważna marka - przyznał w rozmowie z serwisem IGN Alain Corre, reżyser wykonawczy. - chcemy się upewnić, że stworzymy coś, co uznamy za perfekcyjne. Tak samo jest w przypadku wszystkich naszych tytułów.

Deweloper nie chciał jednak wprost potwierdzić, czy fabuła i ogólne założenia rozgrywki pozostaną takie same, jak pierwotnie planowano.

- Chcemy opowiedzieć ciekawą historię. Chcemy, by gracze sięgający po następną odsłonę Rainbow 6 byli zdumieni i zadowoleni - dodał.

Ostatni raz o taktycznej strzelance pisaliśmy w czerwcu, gdy ogłoszono, że gra powstaje już z myślą o nowej generacji konsol.

- Rainbow 6 zatrzymał się gdzieś podczas transformacji na nowy sprzęt i musimy zadać sobie pytanie: „Czy robimy grę na odpowiednie platformy?” - mówił wiceprezes Ubisoftu na targach E3.

Ostatnia odsłona serii - Rainbow Six: Vegas 2 - ukazała się w 2008 roku.

Zwiastun z 2011 roku

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze