Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rage 2 - Projekt Sztylet: czołg, finał, boss Kolosalny Tytan, generał Cross

Ostatnie zadanie w kampanii fabularnej.

Jest to finałowa misja, która rozpocznie się po ukończeniu wszystkich poprzednich zadań fabularnych, czyli:

Po ich zakończeniu w północnej części mapy pojawi się nowy punkt - baza Władzy. Udaj się na miejsce, gdzie natkniesz się na cztery Wieże Władzy (1). Nie musisz jednak z nimi walczyć. Zamiast tego przywołaj czołg Kserkses III (2) i wjedź nim na platformę (3). W ten sposób oszukasz systemy ochronne i zostaniesz wpuszczony do środka.

W kolejnym fragmencie etapu jedź cały czas przed siebie i eliminuj z działa przeszkody (4) na drodze. Wśród nich będzie piechota, czołgi oraz miny. Najlepiej się nie spieszyć i systematycznie niszczyć po kolei wszelkie zagrożenia.

W pewnej chwili dalszy przejazd nie będzie możliwy. Wyjdź wtedy z czołgu i skieruj się na schody z prawej strony. Rusz przed siebie i kontynuuj, aż do placu z dużą liczbą wrogów (5). Korzystaj z osłon i eliminuj ich jednego po drugim. Kiedy skończysz ruszaj w stronę znacznika (6).

W mijanych korytarzach uzupełniaj zapasy w szafkach na ścianach. W pewnej chwili dotrzesz do dziury w ziemi. Zejdź na dół i ruszaj dalej, aż dotrzesz do sporych rozmiarów hali, gdzie załatw kolejne grupy wrogów.

Po rozprawieniu się z nimi skorzystaj z jednej z dwóch wind, żeby zjechać na dół. Kontynuuj do kolejnej areny, gdzie czekają wrogowie. Uważaj, bo wśród nich będą opancerzeni rywale (7), korzystający ze specjalnych osłon. Po oczyszczeniu lokacji ruszaj dalej, aż dotrzesz do miejsca z Cybermiażdżycielem. Taktyka na tego rywala jest identyczna, jak we wcześniejszych potyczkach.

Walka z bossem - Kolosalnym Tytanem

Po pokonaniu Cybermiażdżyciela skorzystaj z windy z prawej strony, a po jej opuszczeniu uzupełnij zapasy.

Rusz przed siebie, a dotrzesz do miejsca, gdzie odbędzie się finałowy pojedynek z Kolosalnym Tytanem. Przede wszystkim przeskakuj elektryczne okręgi (8), unikaj rakiet i jak najszybciej ostrzeliwuj niebieskie ogniwa (9) na rękach bossa.

Po zniszczeniu czterech ogniw Tytan się odsunie, a na placu boju zaczną pojawiać się mniejsi rywale (10), których eliminuj najszybciej, jak się da. Kiedy rozprawisz się ze wszystkimi boss ponownie zaatakuje.

Jego ataki będą takie same, jak poprzednio. Tym razem będziesz musiał jednak celować w niebieskie ogniwa (11) na jego szyi. Po ich zniszczeniu znów będziesz musiał stawić czoła mniejszym wrogom.

Ostatnia część walki przebiega identycznie, jak poprzednie. Unikaj ataków Tytana, a kiedy tylko nadarzy się okazja, ostrzelaj punkt (12) znajdujący się na jego głowie. Po jego zniszczeniu pokonasz bossa i obejrzysz finalną scenę z generałem Crossem. Po zakończeniu gry będziesz mógł do niej powrócić, aby kontynuować przygodę w otwartym świecie.


O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze