Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rage 2 - Kontrola lotów: Kvasir, Eden, ekokapsuła, boss Cybermiażdżyciel

Pierwsza misja, w której zdobywamy dla doktora ważne materiały.

Jest to misja główna związana z Dr Kvasirem. Aby ją rozpocząć udaj się do punktu zaznaczonego na zachodzie mapy. Dotrzesz do lokacji o nazwie Laguna. Wejdź do miasta i porozmawiaj z człowiekiem o imieniu Mo Remik. Dowiesz się od niego, że Kvasir przebywa obecnie na bagnach Sekreto na północ od Laguny.

Udaj się na miejsce, gdzie będziesz świadkiem walki między mutantami i systemami obronnymi Kvasira. Odeprzyj napastników, po czym podjedź do kaktusa z głośnikiem i poczekaj, aż gospodarz aktywuje most, po którym przejdź na drugą stronę.

Zjedź windą na dół do laboratorium, gdzie spotkasz Kvasira (1). Porozmawiaj z nim, a otrzymasz kolejne zlecenie - dotarcia do centrum kosmicznego Eden. Znajdziesz je na południowym wschodzie mapy.

Miejsce jest wypełnione bandytami, z którymi się rozpraw. Następnie zlokalizuj otwarty kontener (2), przez który wejdź do budynku. Trafisz do sporych rozmiarów pomieszczenia, a na biurku znajdziesz czytnik linii papilarnych. Przyłóż do niego dłoń i odeprzyj atak wrogów.

Wejdź po schodach na górę i przebijaj się przez zastępy wrogów na kolejne piętra, a potem do kolejnych lokacji. W końcu dotrzesz do pomieszczenia z zamkniętymi drzwiami (3). Rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami, a przejście się otworzy. Skorzystaj z niego.

Po przejściu do pomieszczenia z komputerem skorzystaj z kolejnego czytnika linii papilarnych. Po chwili z nieba zleci ekokapsuła. Skorzystaj z tyrolki (4), żeby zjechać na dół, a potem wejdź do kapsuły (5).

Walka z bossem - Cybermiażdżycielem

Po wejściu do środka skorzystaj z windy, żeby wjechać na górę, po czym skorzystaj z kolejnego czytnika. Następnie wróć na plac przed kapsułą.

Na miejscu natkniesz się na mniejszych wrogów, których postaraj się pozbyć w pierwszej kolejności. Po chwili pojawi się też boss - Cybermiażdżyciel. Pozostawaj cały czas w ruchu i używaj odskoku, aby nie dać się trafić przez jego ataki wręcz oraz dystansowe. Skorzystaj z umiejętności skupienia, dzięki której zobaczysz słaby punkt (6) na klatce piersiowej przeciwnika.

Zacznij ostrzeliwać to miejsce i kontynuuj, aż zniszczysz osłonę. Spowoduje to, że przeciwnik przyklęknie i zacznie się regenerować. Podejdź wtedy do niego od tyłu i zniszcz jedno z dwóch ogniw (7).

Po uczynieniu tego rywal wróci do walki. Ponownie unikaj ataków i celuj w jego klatkę, po czym zniszcz drugie ogniwo. Dopiero w tym momencie będziesz mógł zadawać obrażenia bossowi. Ostrzelaj jego głowę (8) i prowadź ostrzał długo, aż padnie. Rozpraw się z ewentualnymi niedobitkami i przeprowadź radiową rozmowę z Kvasirem, co zakończy misję.


O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On Rage 2

Najnowsze artykuły