Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rage 2 - brutalna walka na pustkowiu w nowym materiale z rozgrywką

Oraz lot w przestworzach.

Bethesda opublikowała trwający nieco ponad 10 minut materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji Rage 2. Nagranie skupia się przede wszystkim na brutalnej walce.

W udostępnionym filmie kierowana przez gracza postać rozprawia się z szeregiem przeciwników. Podczas starć podopieczny korzysta z różnorodnego arsenału broni palnej, w tym strzelb oraz karabinów.

W trakcie zmagań bohater robi użytek również z gadżetów oraz zdolności specjalnych. Umiejętności pozwalają między innymi odepchnąć przeciwnika falą energii, a także zaatakować wrogów potężnym uderzeniem z wyskoku, odrzucającym oponentów.

Potyczki z poszczególnymi nieprzyjaciółmi przedstawione w materiale są dynamiczne i brutalne. Przeciwnicy tracą życie poprzez upadki z klifów w przepaście, a także rozpadają się w drobne kawałki.

W filmie zaprezentowano również sekwencję, w której postać steruje maszyną przypominającą drona. Bohater szybuje w przestworzach, starając się unikać wrogiego ostrzału z ziemi.

Rage 2 zaoferuje otwarty świat

Rage 2 zadebiutuje 14 maja na PC, PS4 i Xbox One. Nad projektem pracuje studio Avalanche (twórcy serii Just Cause i gry w uniwersum Mad Maxa) wspomagane przez autorów poprzedniej części z id Software.

Zobacz: Rage 2 - premiera i najważniejsze informacje

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze