Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Quarianie coraz bliżej Mass Effect: Andromeda?

Sugeruje nowa misja sieciowa.

Fani uniwersum Mass Effect są podekscytowani kolejnymi wskazówkami na temat powrotu brakującej rasy quarian do Andromedy.

Uwaga na spoilery poniżej!

Przedstawicieli tego gatunku nie ma w podstawowej wersji gry, lecz nie brakuje wskazówek mówiących o tym, że znajdują się na opóźnionej arce Keelah Si'yah, razem z elcorami, hanarami, drellami i volusami.

W oczekiwaniu na powrót

Teraz kolejną sugestię oferuje najnowsza misja APEX, dodana przez deweloperów do regularnie aktualizowanego trybu wieloosobowego. Scenariusz „Głębiej do Podziemi” potrwa jeszcze przez nieco ponad trzy dni.

Intryguje sama końcówka opisu:

„...próbuję wzmocnić sygnał. Nie wiadomo, czy... technologia wydaje się pomagać nawet, jeśli nie znamy... z powrotem do Keelah Si'yah... w naszym domu.”

Nie jest jednak jasne, czy czytamy wzmiankę o nadchodzącym DLC do kampanii fabularnej, czy też może sugestię na temat dodania quarian jako postaci do trybu wieloosobowego.

Niedawne informacje z BioWare mówiły nieoficjalnie o „zamrożeniu” serii Mass Effect, lecz Andromeda może zapewne liczyć na dalsze wsparcie.

Czy jednak doczekamy się większych dodatków dla pojedynczego gracza? Poprzednie odsłony serii - a także Dragon Age - otrzymywały kilka takich DLC, lecz przyszłość serii nigdy nie była tak niejasna, jak jest teraz w przypadku Mass Effect.

Tymczasem łatka dla trybu multi poza misją wprowadza także kolejne przedmioty (Wzmacniacz tarczy i Zestaw elitarnego żołnierza) oraz mapę - Obiekt porzuconych.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze