Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Quantum Break - pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Studio Remedy powraca do spowalniania czasu.

Podczas VGX zaprezentowano pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej produkcji studia Remedy - Quantum Break.

Poznaliśmy także dokładniejszy zarys fabuły - gracz będzie mógł przełączać się pomiędzy dwójką postaci: Jackem Joycem i Beth Wilder. Historię poznamy także z perspektywy głównego przeciwnika - Paula Serene.

Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Nie zabraknie także scen akcji koncentrujących się na strzelaniu, wykorzystujących mechanikę osłon. Wszyscy bohaterowie potrafią kontrolować czas, co wprowadza dodatkowe urozmaicenia w rozgrywce.

Opowiadana historia koncentruje się na walce z korporacją Monarch Industries, zarządzaną przez Paula Serene. Bohaterowie starają się naprawić efekty nieudanego eksperymentu, który wywołał „zaburzenia” w upływie czasu.

Premiera w 2014 roku, tylko na Xbox One. Konsola nowej generacji umożliwia podobno wprowadzenie technik, „których nikt inny nie stosuje”, związanych głównie z manipulacją czasem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze