Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

QuakeCon 2022 ponownie tylko w cyfrowej formie

Wydarzenie odbędzie się w sierpniu.

Bethesda potwierdziła, że w tym roku odbędzie się kolejna edycja QuakeCon, czyli festiwalu poświęconego grom wydawcy.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w dniach 18-20 sierpnia. Wbrew początkowym planom firmy, impreza po raz kolejny przyjmie cyfrową formę, co oznacza, że wszelkiego rodzaju prezentacje i panele dyskusyjne z deweloperami będą transmitowane wyłącznie przez internet.

Podobnie jak wy, my też jesteśmy rozczarowani faktem, że w tym roku jeszcze nie wrócimy do Dallas. Jednak tak wielkie wydarzenie wymaga całych miesięcy planowania i w tym przypadku mieliśmy za mało czasu na podjęcie decyzji. Z odpowiednim wyprzedzeniem nie mieliśmy pewności, że uda nam się zorganizować udany QuakeCon z udziałem publiczności” - wyjaśniono w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Aktualnie trwają prace nad dokładnym programem imprezy. Nie zabraknie streamów, spotkań online, konkursów i akcji charytatywnych - organizatorzy ujawnią dokładne szczegóły w czerwcu.

Bethesda zapewnia jednocześnie, że w przyszłym roku QuakeCon wróci do klasycznej formuły, a więc z udziałem fanów na miejscu. Już teraz firma obiecuje, że pojawi się szereg różnorodnych atrakcji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły