Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pustkowie i samochody na nowych screenach z Mad Max

Byle do września.

Studio Avalanche - twórcy Just Cause - opublikowało kilka nowych screenów z gry akcji Mad Max, zmierzającej 4 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Obrazki stawiają na pustynne pustkowia, czyli znak rozpoznawczy postapokaliptycznej licencji. Twórcy zapewniali jednak w ostatnich zapowiedziach, że lokacje będą bardzie zróżnicowane - z wyschniętymi jeziorami, jaskiniami, podziemnymi tunelami czy zrujnowanymi autostradami.

Akcja gry została umieszczona przed wydarzeniami z filmu „Mad Max: Na drodze gniewu”. Głównym przeciwnikiem będzie niejaki Scrotus, brutalny władca Pustkowi. Na samym początku złoczyńca atakuje Maxa, kradnie jego samochód i zostawia go na pewną śmierć.

Podczas rozgrywki będziemy musieli ciągle dbać o zasoby wody i pożywienia dla naszego bohatera. Walka wręcz przypomina serię Batman, z rytmicznym wciskaniem przycisków, kontratakami i taktycznymi fikołkami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze