Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygodówka Yesterday Origins z datą premiery i trailerem

Tajemnica nieśmiertelności.

Firmy Microïds i Pendulo Studios przygotowały na targi Gamescom pierwszy trailer przygodówki Yesterday Origins. Ujawniono też datę premiery.

John Yesterday

Gra od hiszpańskich deweloperów ukaże się 13 października na PC (Windows i Mac), PlayStation 4 oraz Xbox One. Nie zabraknie też wersji z polskimi napisami.

Yesterday Origins to sequel thrillera Yesterday z 2012 roku. Twórcy - znani głównie dzięki udanemu cyklowi Runaway - po raz pierwszy stawiają na pracę w pełnych trzech wymiarach, ale deweloperzy z Madrytu obiecują, że ich produkcja nie straci rysunkowego charakteru.

„Bardzo się cieszymy, że możemy pokazać wam pierwszy zwiastun Yesterday Origins, jak dotąd naszej najambitniejszej produkcji” - komentuje reżyser Ramón Hernáez.

W Yesterday Origins wcielimy się w dwie postacie. John Yesterday i Pauline Petit to para prowadząca sklep z antykami. Mimo że pozornie wiodą normalne życie, skrywają mroczny sekret: stali się nieśmiertelni po przejściu alchemicznej przemiany.

W przypadku Johna nie wszystko poszło zgodnie z planem. Mikstura, którą wypił podczas rytuału, była zanieczyszczona, przez co traci pamięć za każdym razem, gdy wraca do życia.

Odwiedzimy różne epoki, od czasów inkwizycji hiszpańskiej do dnia dzisiejszego. Zagadki logiczne rozwiążemy w Paryżu, Szkocji i Amsterdamie, starając się rozwiązać tajemnicę nieśmiertelności.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły