Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygodówka Stick it to the Man za tydzień zadebiutuje na Steamie

Gra dostępna także na PS Vita i PS3.

Stick it to the Man - psychodeliczna gra przygodowa od szwedzkiego studia Zoink! ukaże się 13 grudnia na Steamie, w wersji PC.

Produkcja jest już dostępna w wersji na przenośną konsolę PlayStation Vita, za 49 zł. Wersja PlayStation 3 debiutowała w listopadzie, także wyceniona na 49 zł. Tytuł oferowany jest w systemie cross-buy, więc zakup na jednej platformie oznacza druga kopię gratis.

W Stick it to the Man wcielamy się w Raya, testera kasków bezpieczeństwa. Ciągłe urazy głowy wywołały u niego „zaburzenia”. Pewnego dnia nasz bohater budzi się po kolejnym incydencie, dysponując mocą czytania w myślach oraz kilkoma innymi zdolnościami, umożliwiającymi transformację otoczenia.

Ray nie do końca rozumie nowe zdolności i wkrótce zostaje oskarżony o zbrodnię, której nie popełnił. Jak przystało na klasyczne przygodówki, akcję obserwujemy z boku, w dwóch wymiarach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze