Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygodówka Fahrenheit ukaże się wkrótce w odświeżonej wersji - raport

Ujawnia sklep Amazon.

Popularny sklep internetowy Amazon ujawnił kartę produkty gry Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered. Premierę w Stanach Zjednoczonych zaplanowano podobno już na czwartek, 29 stycznia.

Całej sprawie wiarygodności dodaje opublikowana kilka dni temu strona achillingfeeling.com, odliczająca czas do wtorku, z napisani przypominającym właśnie tytuł studia Quantic Dream z 2005 roku.

Amazon wymienia jedynie wersję PC (Windows, Mac, Linux) i nie wiadomo, czy odświeżona edycja trafi także na inne platformy sprzętowe.

Jak czytamy w opisie, twórcy przygotowali grafikę w wyższej rozdzielczości, wsparcie dla kontrolerów, a także możliwość swobodnego przełączania się pomiędzy oprawą z oryginału i nową odsłoną. Dodano również sceny wycięte w Stanach Zjednoczonych.

Fahrenheit debiutowało we wrześniu 2005 roku. Odpowiedzialne za prace studio Quantic Dream wyprodukowało później Heavy Rain czy Beyond: Two Souls. Wszystkie tytuły bazują na podobnym schemacie, stawiając na fabularną opowieść, z mechaniką bazującą na zręcznościowym wciskaniu przycisków w określonym czasie, czyli QTE.

Fabuła opowiada o tajemniczym morderstwie, popełnionym w transie przez Lucasa Kane'a w nowojorskiej jadłodajni. Później historia tylko się komplikuje.

Poniżej kilka screenów z gry:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze