Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygodowe The Walking Dead ukaże się na PlayStation Vita

Premiera jeszcze w tym roku.

W rozmowie z serwisem IGN, menedżer odpowiedzialny w Sony za planowanie i oprogramowanie konsol potwierdził, że jeszcze w tym roku przygodowe The Walking Dead ukaże się na PlayStation Vita.

- Fakt, że tak renomowany producent gier niezależnych jak Telltale wspiera naszą konsolę, wysyła bardzo mocny sygnał - przyznaje Don Mesa. - Chcemy, by podczas gry na PS Vita użytkownicy doświadczyli tych samych emocji bez względu na to, czy siedzą spokojnie w salonie czy jadą autobusem.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze ustalona. Nie jest też jasne, czy Telltale planuje wydać serię w epizodach, czy też wszystkie odcinki ukażą się jednocześnie.

Przygodówka studia Telltale Games opowiada historię skazanego za morderstwo Lee oraz małej Clementine w świecie opanowanym przez zombie. Start drugiego sezonu epizodycznej serii zaplanowano na jesień bieżącego roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze