Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygodowe D4 zadebiutuje na PC w czerwcu

Będzie drugi sezon?

Gra przygodowa D4: Dark Dreams Don't Die ukaże się w wersji PC już 5 czerwca tego roku - poinformowało studio Access Games.

Cenę w Stanach Zjednoczonych ustalono na 15 dolarów (ok. 54 zł). Nie podano kwoty w euro. Gra trafi na Steam, GOG, Humble Store i Playism.

Producent tytułu - popularny Hidetaka „Swery” Suehiro - zasugerował także, że możliwa jest produkcja drugiego sezonu. „Następna seria będzie nawet lepsza niż się spodziewacie, więc proszę o dalsze wsparcie” - zapewnił deweloper w rozmowie z serwisem Gamasutra, gdzie opublikowano także poniższy screen.

Pani jest w tarapatach

„Mam nadzieję, że to wystarczy, by was przekonać!” - dodał twórca.

Potwierdzono także, że D4: Dark Dreams Don't Die w wersji PC zrezygnuje ze sterowania za pomocą Kinecta na rzecz myszki i klawiatury.

„Główną cechą D4 jest zwariowany świat. To kombinacja stylu znanego z japońskich filmów animowanych, serialu Twin Peaks, amerykańskich kryminałów oraz dawki kompletnie absurdalnych sytuacji” - napisał w recenzji Łukasz.

„Detektyw Young i jego zamiłowanie do truskawkowych gum balonowych to całkiem ciekawa odskocznia od typowych gier kryminalnych o ponurym nastroju” - dodał.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze