Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przygoda Czarna Góra trafi do Hearthstone w kwietniu

Zestaw nowych kart i misje dla jednego gracza.

Podczas panelu dyskusyjnego na targach PAX East, deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment zapowiedzieli nową przygodę do karcianki Hearthstone. Blackrock Mountain (Czarna Góra) trafi do gry w kwietniu.

Przygoda zaoferuje szereg misji dla jednego gracza, podobnie jak wydana w ubiegłym roku Klątwa Naxxramas. Użytkownicy otrzymają też dostęp do 31 dodatkowych kart oraz nowej planszy.

Zestaw misji będzie składał się z pięciu części udostępnianych co tydzień. Dostęp każdego skrzydła Czarnej Góry będzie można uzyskać za 700 sztuk złota lub ok. 25 zł. za skrzydło. Nie wiadomo jeszcze, czy pierwsza część będzie udostępniona za darmo - tak jak było w przypadku Naxxramas.

Na oficjalnej stronie zaprezentowano pięć przykładowych kart, które zdają się sugerować, że główną rolę odegra tym razem mechanika Okrzyku Bojowego.

Warto zaznaczyć, że deweloperzy nie nazywają tego typu rozszerzeń dodatkami. To określenie zarezerwowane jest dla aktualizacji wprowadzających o wiele więcej kart - jak choćby wydane w grudniu Gobliny vs Gnomy.

Hearthstone jest dostępne na PC, Macach i tabletach. To produkcja Free to Play.

O autorze
Komentarze