Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przejazd kolejką trwający 45 lat. Fan Rollercoaster Tycoon 2 stworzył rekordowy tor

Najdłuższy w historii cyklu.

Jeden z fanów klasycznego Rollercoaster Tycoon 2 przygotował tor o rekordowej długości. Przejazd kolejką po stworzonej trasie zajmuje łącznie 45 lat czasu rzeczywistego.

W etapie zaprojektowanym przez Marcela Vosa najpierw jedziemy powoli przez całą mapę, by następnie cofać się do punktu wyjścia z jeszcze niższą prędkością. W sumie pociąg musi ukończyć osiem okrążeń.

Sama trasa (o wymownej nazwie „45 lat w piekle”) stworzona przez gracza składa się z plątaniny mnóstwa wirtualnych torów, które zlokalizowane są na terenie całej planszy - również na wyższych poziomach.

To nie jedyny tego typu projekt Vosa - niedawno przygotował etap, którego ukończenie zajmowało 12 rzeczywistych lat. Co ciekawe, był przekonany, że rekordu nie można pobić, ponieważ gra nie pozwalała kolejce zbyt długo jeździć w tył, ale okazało się, że to był błąd, który udało się naprawić.

Piekielna trasa

Zainteresowani gracze mogą sami sprawdzić nietypową trasę, ponieważ jej autor udostępnił odpowiedni plik z zapisanym stanem rozgrywki. Planszę można pobrać za darmo za pośrednictwem należącego do internauty dysku Google.

Źródło: Kotaku

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze