Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przecieki o czerwcowym PS Plus. Na liście hit

Ucieszą się posiadacze PS4.

Oferta PS Plus na czerwiec pojawiła się w sieci przed oficjalnym ogłoszeniem. Tym razem źródłem jest hiszpański serwis, powołujący się na anonimowego informatora.

Jeśli wierzyć informacjom, ucieszą się głównie posiadacze PlayStation 4. Mowa bowiem o następujących pozycjach:

  • God of War (2018)
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker
  • Nickelodeon All-Star Brawl

God of War z 2018 roku to bez wątpienia hit, ale jest też częścią PS Plus Collection, dostępnego na PS5 dla wszystkich abonentów.

Ofertę PS Plus na kolejny okres od wielu miesięcy jako pierwszy ujawniał serwis Deallabs, który tym razem zachowuje jednak informację do 31 maja. Jak jednak zapewniono, strona „nie radzi kupować gier dla dzieci (lub nastolatków) oraz wielkich hitów”.

Takie sformułowanie wydaje się idealnie pasować do wymienionej wyżej listy pozycji: Nickelodeon All-Star Brawl dla młodszych osób, a God of War właśnie jako najbardziej znana pozycja.

23 czerwca PS Plus przejdzie spore zmiany w Europie, przechodząc na format trzech różnych opcji abonamentowaych, różniących się zawartością. „Darmowe” gry każdego miesiąca pozostaną dostępne także w najtańszej opcji, podobnie jak PS Plus Collection.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły