Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przeceny na laptopy dla graczy w OleOle

Tylko do końca dnia.

W ramach cyklicznej promocji Dzień Laptopa, sklep OleOle obniża ceny wybranych modeli laptopów dla graczy. Poniżej zamieszczamy najciekawsze oferty na komputery popularnych marek.

Promocja trwa do 24.02 do godz. 23:59. Do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, który podajemy obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Komputery ASUS od lat cieszą się uznaniem wśród graczy na całym świecie. Cechują się solidnym wykonaniem, przykuwającą oko stylistyką i zaawansowanym systemem podświetlenia Aura.

Produkty Lenovo znane są ze świetnego stosunku ceny do oferowanych możliwości. Pod tym względem, linie produktów IdeaPad Gaming oraz Legion nie są wyjątkami. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do szerokiego asortymentu wydajnych laptopów w przystępnych cenach.

Firma HP należy do jednych z najstarszych i najbardziej doświadczonych producentów laptopów. W bogatym portfolio firmy znajdziemy przystępne cenowo produkty serii Pavilion, uniwersalne modele Victus oraz maszyny linii OMEN, mające za zadanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania graczy.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze