Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prusy w nowym materiale ze strategii czasu rzeczywistego Kozacy 3

Walka obronna.

Firma GSC Game World udostępniła nowy film poświęcony Kozakom 3 - kolejnej odsłonie słynnej serii strategii czasu rzeczywistego.

Udostępniony materiał koncentruje się na jednej z dwunastu frakcji, które pojawią się w grze - Prusach. Armię zaprezentowano na przykładzie walki obronnej.

W starciu wzięło udział kilka oddziałów, każdy złożony z kilkudziesięciu żołnierzy (na mapie będzie mogło być nawet dziesięć tysięcy jednostek).

Na polu bitwy znaleźli się nie tylko piechurzy (wyposażeni w broń palną), ale też kawaleria. W nagraniu autorzy pokazali też parę budynków.

Odpowiedzialni za tytuł deweloperzy opisują produkcję jako remake wydanego czternaście lat temu oryginału. W produkcji, w dniu debiutu, oprócz wspomnianych Prus znajdą się takie frakcje, jak Francja, Ukraina, Rosja, Anglia oraz Polska.

Twórcy przygotowują również tryb sieciowy. W rywalizacji wieloosobowej zmierzy się maksymalnie siedmiu graczy - podzielą się na drużyny lub zawalczą „każdy na każdego”.

Data premiery Kozaków 3 nie jest na razie znana. Strategia zostanie wydana na PC.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze