Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Promocje na sprzęt dla graczy - Extreme Gaming w RTV Euro AGD

Komputery, monitory i peryferia.

Z okazji trwających zawodów Intel Extreme Masters, sklep RTV Euro AGD organizuje szereg promocji na komputery oraz akcesoria dla graczy. Poniżej zamieszczamy najciekawsze oferty.

Promocja trwa do 03.03.2022 do godz. 23:45. Liczba niektórych produktów ograniczona. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny.

W niższych cenach znajdziemy między innymi szeroki wybór gamingowych komputerów stacjonarnych i laptopów. Nowoczesny sprzęt pozwoli nam bez problemu uruchamiać najnowsze tytuły, a także zapewni wysoką wydajność w popularnych grach e-sportowych.

Dobrej jakości monitor jest równie ważny, jak sam komputer. Ekran o zbyt niskich parametrach nie pozwoli w pełni wykorzystać potencjału naszej maszyny. Warto zatem sięgnąć po wyświetlacz z szybkim odświeżaniem i niskim czasem reakcji.

Wysokiej jakości peryferia zapewnią komfort podczas emocjonującej rozgrywki i poprawią nasze wyniki w grze. Wiele modeli myszek i klawiatur posiada zaawansowane możliwości konfiguracyjne, co pozwala idealnie dostosować zachowanie sprzętu do naszych preferencji.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze