Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Promocje na laptopy, tablety i smartfony w OleOle

Okazje wysokich lotów.

W sklepie OleOle trwa wiosenna akcja promocyjna Okazje wysokich lotów. Tylko do jutra kupimy wybrane produkty w niższych cenach. Poniżej zamieszczamy najciekawsze oferty na telefony i komputery mobilne.

Promocja trwa do 24.03 do godz. 23:45. Do naliczenia rabatów wymagany jest kod promocyjny. Liczba produktów ograniczona.

W sklepie OleOle znajdziemy okazje na wiele popularnych modeli laptopów. Od potężnych, gamingowych maszyn po eleganckie komputery robocze. Warto zwrócić uwagę na model ASUS TUF Dash, będący obecnie jednym z najtańszych laptopów, wyposażonych w kartę graficzną GeForce RTX 3060.

Tablety to poręczne urządzenia, pozwalające grać i wykonywać proste prace biurowe w dowolnym miejscu. Za sprawą akcesoryjnych klawiatur, możemy z tabletu zrobić mały laptop, dorównujący możliwościami, chociażby komputerom typu Chromebook.

Ciężko wyobrazić sobie współczesny świat bez smartfonów. Od kilku lat trendem wśród producentów jest umieszczanie w urządzeniach kilku obiektywów aparatów, dzięki czemu możemy robić piękne zdjęcia w każdej sytuacji. Szybka łączność typu 5G oraz LTE pozwala nam dzielić się wrażeniami i fotografiami z niemal każdego miejsca na świecie.

Wszystkie laptopy i tablety objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem, natomiast przecenione smartfony zobaczymy klikając w ten odnośnik.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze