Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Promocje na gry, konsole i akcesoria dla graczy w RTV Euro AGD

Tylko do piątku.

Zbliża się długi weekend wielkanocny, a to doskonała okazja do nadrobienia gier, na które wcześniej nie mieliśmy czasu. W sklepie RTV Euro AGD trwa akcja promocyjna Euro niskie ceny. Warto więc skorzystać z przecen, by kupić taniej gry, konsole i akcesoria dla graczy. Wybrane oferty zamieszczamy poniżej.

Promocja trwa do 15.04.2022 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

W ofercie sklepu RTV Euro AGD znajdziemy konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S. Sprzęt pozwala ogrywać najświeższe produkcje nawet w rozdzielczości 4K i przy płynności 120 FPS. Nie można również zapominać o wsparciu dla technologii śledzenia promieni, dzięki której gry konsolowe wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Sama konsola to nie wszystko, potrzebujemy również gier. Teraz w niższych cenach znajdziemy najlepsze produkcje na niemal wszystkie platformy. Warto zwrócić uwagę na bogate edycje kolekcjonerskie, zawierające wiele dodatkowych treści cyfrowych, a nawet fizyczne gadżety.

Każdemu graczowi przydadzą się też odpowiednie akcesoria. Słuchawki, zestawy głośników, czy podkładki chłodzące pod laptopa zapewnią nam najwyższy komfort rozgrywki i pozwolą całkowicie zanurzyć się w świecie gry.

Wszystkie produkty dla graczy objęte promocją znajdziesz pod tym odnośnikiem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.