Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Promocje: cdp.pl, EA, nowa seria Techlandu

Tanie granie na zimowe wieczory.

Prezentujemy podsumowanie kilku trwających i zapowiedzianych promocji na polskim rynku gier. W sam raz na ferie i długie zimowe wieczory.

Cdp.pl

Do końca stycznia trwa „Zimowa ofensywa”, w ramach której przeceniono szereg tytułów. Wydawca reklamuje głównie Wiedźmina 2 za 40 zł oraz Chivalry Medieval Warfare za 42 zł.

W ofercie znajdziemy także pierwszą część serii Wiedźmin (20 zł), Euro Track Simulator 2 (50 zł), Farming Simulator 2013 (43 zł) i inne.

Electronic Arts

Niestety, gry nie spadają z nieba

The Sims 3 oraz wszystkie rozszerzenia do gry przeceniono o 30%. Spodziewana cena na półkach sklepowych wynosi 89 zł za podstawową wersję gry i 59 zł za dodatki.

„Simowa” promocja potrwa do 10 lutego i obowiązuje na terenie całej Polski, zarówno w sklepach „fizycznych”, jak i internetowych.

Techland

W przyszłym miesiącu, 20 lutego w sklepach w całej Polsce pojawi się nowa seria gier od wydawnictwa Techland - „Dobra Gra”. Tytuły zostaną zaprezentowane niebawem. Cena detaliczna gier w serii wyniesie 20 zł.

„Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dystrybuowane przez wydawnictwo Techland posiadały wysoki współczynnik jakość-cena i zapewniały rozrywkę na wiele godzin” - komentuje Anna Łada-Grodzicka, PR Manager ds. Wydawnictwa firmy Techland.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze