Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Project U przecieka - kooperacyjna gra Ubisoftu na nagraniach z wczesnej wersji

Ktoś nie potrafił dochować tajemnicy.

Do sieci trafił materiał, który prawdopodobnie nie powinien się w niej znaleźć. Użytkownik Reddita udostępnił nagranie z fragmentami bardzo wczesnej wersji Project U - nowej kooperacyjnej gry Ubisoftu - wraz z wypowiedziami twórców.

Wiele wskazuje na to, że nagranie udostępnił tester, który otrzymał dostęp do zamkniętych testów (łamiąc przy okazji umowę o zachowaniu poufności). Twórcy mówią między innymi o tym, w jaki sposób zgłaszać błędy i sugestie oraz zaznaczają, że tytuł jest na bardzo wczesnym etapie produkcji.

- Witamy w Project U. U jak Unite, ponieważ szybko odkryjecie, że jeżeli chcecie przetrwać w tej grze, połączenie sił z innymi graczami jest koniecznością - powiedział Damien Kieken, dyrektor kreatywny Project U. - Od kilku lat pracowaliśmy nad tym projektem z pasją i myślą, by zrobić coś innego w gatunku kooperacyjnych strzelanek.

https://twitter.com/just4leaks2/status/1580202802777067520

Udostępnione nagranie pozwala spojrzeć na krótkie fragmenty rozgrywki, z których wynika, że Project U będzie kolorową grą z mocnym nastawieniem na kooperację, najprawdopodobniej z podgatunku hero shooter (jak Owerwatch, Apex Legends czy Valorant). Na razie nic nie wskazuje, aby była to produkcja battle royale lub free to play, ale oczywiście nie możemy tego wykluczyć.

Build testowy na PC wymaga systemu Windows 10, procesora Intel Core i7-6700K lub AMD Ryzen 5 2600, karty graficznej RTX 2600 lub Radeon RX Vega 64 oraz 16 GB pamięci RAM. Gra ma obsługiwać DLSS i FSR 2.0.

Pierwsze oficjalne informacje o Project U wypłynęły od samego Ubisoftu na początku tego miesiąca. Do tej pory wiedzieliśmy tylko, że będzie to strzelanka z kooperacją. Zachodni gracze mogli rejestrować się do testów, które ominęły Polskę i to z nich najprawdopodobniej pochodzi upubliczniony materiał.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze