Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Project S to nietypowy otwarty świat online - pełen zagadek

Z elementami RPG.

Project S od studia Lunarch to dość ciekawe podejście do produkcji MMORPG. Zwiedzamy otwarty świat i rozwijamy prowadzoną postać, lecz podczas eksploracji natykamy się nie na potwory, lecz na zagadki logiczne.

Wydawcą jest Behaviour Interactive, znane lepiej z Dead by Daylight. Premiera w przyszłym roku, a jedyną potwierdzoną platformą sprzętową jest obecnie PC (przez Steam).

Akcję obserwujemy w perspektywie trzeciej osoby, a imponująca oprawa graficzna otwartego świata nie przypomina raczej innych gier logicznych. Twórcy przygotowują liczne tryby rozgrywki, także wyłącznie dla pojedynczego gracza. Zwiedzamy latające wyspy, pełne nie tylko zagadek, ale i sekretów.

Wraz z pokonywaniem kolejnych wyzwań odblokujemy kolejne rejony, otrzymamy nowe zadania do wykonania oraz zdobędziemy dodatkowe umiejętności, pomagające choćby w eksploracji. W tle twórcy przygotowują rozbudowaną mitologię świata, do stopniowego odkrycia wraz z kolejnymi poziomami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły