Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Producentka serialu Wiedźmin odwiedziła studio CD Projekt Red

Miała okazję ujrzeć Cyberpunk 2077.

Producentka realizowanego dla platformy Netflix serialu „Wiedźmin” ujawniła, że jakiś czas temu złożyła wizytę studiu CD Projekt Red - zespołowi odpowiedzialnemu za serię gier o Geralcie.

Lauren S. Hissrich ujawniła na swoim Twitterze, że jakiś czas temu pojawiła się w siedzibie polskiej firmy. Nie jest jasne, kiedy miała okazję spotkać się z deweloperami, ale wiadomo, że ujrzała wczesną wersję powstającego Cyberpunk 2077.

„Siedzenie w sali konferencyjnej, rozmawianie z osobami, których życia są nierozerwalnie związane z Geraltem i światem Wiedźmina oraz wyjaśnianie, dlaczego to uniwersum jest ważne także dla mnie” - napisała, odpowiadając na pytanie jednego z internautów o najlepsze wspomnienie z wizyty.

CD Projekt Red nie jest oczywiście w żaden sposób zaangażowane w powstawanie serialu dla platformy Netflixa. Hissrich przyznaje jednak, że spotkanie ze studiem było jednym z najważniejszych doświadczeń w przygodzie producentki z Białym Wilkiem.

Kobieta o wizycie w polskiej firmie poinformowała w odpowiedzi na wpis jednego z internuatów, który opublikował zestawienie wiadomości od deweloperów, wyrażających poparcie dla realizowanej adaptacji.

Warto zaznaczyć, że produkcja bazuje wyłącznie na książkach Andrzeja Sapkowskiego i nie nawiązuje do serii od CD Projekt Red. W związku z tym pojawiły się pewne rozbieżności, w tym dotyczące kwestii liczby noszonych przez Geralta mieczy.

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, aktorzy, ciekawostki

Data premiery pierwszego sezonu serialu „Wiedźmin” nie jest znana, ale spekuluje się, że zadebiutuje w grudniu. W Białego Wilka wciela się Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w adaptacjach komiksów DC.

Następnie: Borderlands 3 na PS4 Pro pozwoli grać w 60 FPS lub 4K

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze