Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Producent Mortal Kombat: Sprzedaż na PC dużo lepsza od oczekiwań

Ed Boone jest zachwycony.

Producent najnowszej odsłony serii Mortal Kombat, Ed Boone potwierdził na Twitterze, że sprzedaż gry w wersji na PC przekroczyła przewidywania.

„DUŻO, DUŻO powyżej oczekiwań” - napisał w odpowiedzi na zapytania jednego z fanów. Bijatyka trafiła na PC w lipcu, ponad dwa lata po wydaniu na konsolach X360 i PS3.

Dobry wynik może przekonać studio NetherRealm do przeniesienia na komputery osobiste innej bijatyki - Injustice: Gods Among Us. Wzmianka o takiej wersji pojawiła się już jakiś czas temu w sklepie internetowym Amazon.

Edycja PC otrzymała wszystkie wydane dotychczas dodatki i bohaterów: Skarlet, Kenshi'ego i Raina, Freddy'ego Kruegera, 15 klasycznych strojów dla wojowników i trzy Fatalities, dla Scorpiona, Sub-Zero i Reptile'a.

Kolejna część serii popularnych bijatyk opowiada o zmaganiach Raidena, który chce zmienić bieg historii i wpłynąć na wydarzenia przedstawione w Mortal Kombat: Armageddon z 2006 roku. Twórcy przygotowali 31 bohaterów (razem z DLC) i rozbudowane tryby sieciowe.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze