Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Producenci Call of Duty: WW2 opuszczają studio Sledgehammer

Ale pozostają w Activision.

Glen Schofield i Michael Condrey - założyciele Sledgehammer Games i główny producenci Call of Duty: WW2 - odchodzą ze studia. Nie rozstają się jednak z firmą Activision.

Producenci lubili występować w duecie

Nie jest pewne, czym zajmie się Condrey, ale Schofield ujawnił szczegóły na temat swojej nowej roli.

- Activision zaoferowało mi szansę na poświęcenie się czemuś, co jest moją pasją, czyli poszukiwaniu pomysłów na nowe gry dla firmy - powiedział producent w oświadczeniu dla Kotaku.

- Jestem dumny z tego, co razem osiągnęliśmy. To było najlepsze, co wydarzyło się do tej pory w mojej karierze. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia nowego rozdziału w Activision - stwierdził Michael Condrey.

Na czele Sledgehammer Games stanął Aaron Halon - producent obecny w studiu od samego początku. Projektant pracował przy Call of Duty: Modern Warfare 3, Advanced Warfare oraz WW2.

Ubiegłoroczne Call of Duty osiągnęło lepsze wyniki finansowe niż kilka poprzednich części - to najlepiej sprzedająca się odsłona cyklu w obecnej generacji konsol.

Jesienią 2018 roku ukaże się kolejna część serii, nad którą pracuje studio Treyarch. Możliwe, że doczekamy się Black Ops 4.

O autorze
Komentarze