Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Problemy ze Street Fighter 5 w wersji beta na PlayStation 4

AKTUALIZACJA: Przedłużono czas konserwacji serwerów.

Aktualizacja: Capcom poinformował, że prace konserwacyjne mające na celu przywrócić stabilność bety Street Fighter 5 zostały przedłużone. Nie wiadomo, kiedy gra będzie dostępna.

*

Oryginalna wiadomość: Wersja beta bijatyki Street Fighter 5 została opublikowana dzisiaj rano na PlayStation 4, lecz szybko skapitulowała pod natłokiem błędów.

Część graczy już od wczorajszego wieczora stara się połączyć z serwerami Capcomu - bez powodzenia.

Teraz wydawca wyłączył dostęp do bety, pracując nad usunięciem kłopotów. Producent Yoshinori Ono przeprosił za problemy na Twitterze. Serwery mają zacząć działać około godziny 12.

To testy wczesnej wersji produkcji, więc twórcom można jeszcze wybaczyć pewne niedoróbki. Capcom zapowiedział, że przedłuży betę, nadrabiając utracony czas.

Warto dodać, że to nie pierwsze problemy serii na konsoli PlayStation 4. Wydane w maju Ultra Street Fighter 4 trapiło tyle niedoróbek, że Capcom zdecydował się usunąć tę wersję z własnego turnieju.

A w ramach oczekiwania obejrzeć można najsłynniejszy chyba klip ze Street Fightera:

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze