Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Problemy Halo: The Master Chief Collection przyczyną odwołania oficjalnego turnieju

Zawody miały rozpocząć drugi sezon rozgrywek.

Rozgrywki turniejowe organizowane przez HCS - oficjalną ligę Halo - zostały wczoraj przerwane ze względu na techniczne problemy edycji The Master Chief Collection.

Turniej rozpoczął się w sobotę i kilka meczów rozegrano. Kolejne, zaplanowane na niedzielę, zostały jednak odwołane. Uczestnicy nie chcieli rywalizować przy zauważalnych kłopotach z połączeniem.

Ostatnia aktualizacja The Master Chief Collection została udostępniona w ubiegłym tygodniu. Poprawiła stabilność działania gier i wyeliminowała różne błędy z poszczególnych tytułów.

Weekendowe zawody miały być oficjalnym rozpoczęciem drugiego sezonu Halo Championship Series.

Odwołanie turnieju to kolejny przykład niemałych problemów The Master Chief Collection. Edycja boryka się z różnymi usterkami od momentu premiery. Zestaw zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku.

Przygotowany przez studio 343 Industries produkt to kolekcja gier Halo, Halo 2, Halo 3 oraz Halo 4. Każda oferuje nie tylko kampanię, ale też pełny tryb wieloosobowy.

W ramach zadośćuczynienia za wszelkie problemy, twórcy zaoferują kampanię z Halo 3: ODST wszystkim, którzy zakupili The Master Chief Collection przez 19 grudnia.

Komentarze