Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prezenty dla gracza pod choinkę i na Gwiazdkę - Ranking 2018

Gry, gadżety, smartfony, konsole i telewizory na święta.

Święta coraz bliżej, a choć pozostało do nich jeszcze kilka tygodni, wychodzimy z założenia, że szukania prezentów pod choinkę na ostatnią chwilę nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Czas leci zresztą szybko, dlatego przedstawiamy nasze pomysły na prezent dla gracza na Gwiazdkę 2018.

Jeśli posiadamy wśród znajomych lub w rodzinie gracza - niezależnie od wieku i preferencji - znalezienie prezentu na Gwiazdkę będzie naprawdę łatwym, a nawet przyjemnym zadaniem. Możemy przebierać w dziesiątkach, a nawet setkach gier, konsolach, gadżetach, smartfonach i różnego typu akcesoriach, a nawet telewizorach, książkach i figurkach.

Wszystko zależy także od posiadanego budżetu, ale w naszym Prezentowniku każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Decydując się na kupno prezentu pod choinkę dla gracza warto jednak kierować się nie tylko ceną, ale i unikatowością danej propozycji. Zachęcamy zatem do sprawdzenia naszych propozycji prezentów dla graczy na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Gry, konsole i gadżety na prezent pod choinkę 2018

Dobierając prezent pod choinkę, warto także zadbać o zdobycie podstawowych informacji na temat obdarowywanego gracza - jakie gry lubi, jakie już posiada, za którymi nie przepada? Z jakich konsol korzysta i jakie ma potrzeby?

Dobre zbadanie tematu powinno sprawić, że prezent na Gwiazdkę 2018 dla gracza nie pozwoli na zdublowanie ulubionej gry czy kupienie jej na niewłaściwą konsolę. Nie przedłużając już, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!


 • Przedział cen prezentów: od 80 do 260 złotych

Jeśli w rodzinie lub wśród przyjaciół posiadamy graczy, którzy dnie i noce spędzają w wirtualnych światach, najłatwiej będzie sprawić im kolejną grę. W tym miejscu przedstawiamy pomysły na prezent pod choinkę tego typu - głównie koncentrujemy się na największych hitach 2018 roku, które ukazały się na cztery najpopularniejsze platformy.


 • Przedział cen prezentów: od 500 do 2 100 złotych

Konsola to nieco większy wydatek od gier, ale w tym roku sprzęt tego typu odnotował wiele atrakcyjnych obniżek. Konsola do gier na gwiazdkę 2018 jest więc bardzo dobrym i niekoniecznie super kosztownym wyborem prezentu na święta. Przedstawiamy najlepsze konfiguracje i wyjątkowe edycje sprzętów firm Sony, Microsoft i Nintendo.


 • Przedział cen prezentów: od 100 do 260 złotych

Kontroler uległ awarii? A może przydałby się drugi, aby grać w kooperacyjne gry czy też najnowszą Fifę? W tym miejscu znajdziesz najciekawsze wersje padów do PlayStation 4, Xbox One, ale także rozwiązań do PC.


 • Przedział cen prezentów: od 80 do 3 000 złotych

Konsola PlayStation 4 to bardzo dobra platforma, na której w najtańszy sposób możesz doświadczyć świata wirtualnej rzeczywistości. Pod powyższym linkiem prezentujemy gotowe zestawy VR pod choinkę, a także inne akcesoria, dzięki którym rozszerzysz możliwości konsoli Sony.


 • Przedział cen prezentów: od 800 do 4 300 złotych

O tym, że smartfony z powodzeniem wyświetlają dziś bardzo zaawansowane gry, nie trzeba nikomu przypominać. Smartfony to jednak doskonały pomysł na prezent pod choinkę nie tylko dla graczy - każdy znajdzie tu coś dla siebie, także zwolennicy mobilnej fotografii i oryginalnego wzornictwa. Przedstawiamy najciekawsze modele ze wszystkich półek cenowych.


 • Przedział cen prezentów: od 100 do 245 złotych

Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów, o ile obdarowywany posiada już jakąś konsolę, jest doładowanie PlayStation + lub Xbox Live Gold czy Xbox Game Pass. Pierwsze dwa zapewniają możliwość grania online oraz comiesięczny dostęp do nowych gier, a z kolei Game Pass pozwala na dostęp do biblioteki wielu gier - obejmuje także tytuły z Xbox 360 możliwe do uruchomienia na Xbox One. Nawet gdy obdarowywany posiada aktywne abonamenty, takie doładowania się nie zmarnują, gdyż mogą przedłużyć aktywnie trwającą subskrypcję.


 • Przedział cen prezentów: od 1 500 do 11 000 złotych

Przy błyskawicznie spadających cenach telewizorów 4K obsługujących HDR, ciekawym pomysłem na prezent pod choinkę jest właśnie nowy wyświetlacz. Od niewielkich, 32-calowych propozycji do małego pokoju, poprzez 50-calowe modele „salonowe”, a skończywszy na gigantach 70-calowych. Aktualnie furorę robią telewizory typu OLED, chociaż jest to już znaczny wydatek.


 • Przedział cen prezentów: od 3 000 do 9 600 złotych

Jeśli na gwiazdkę chcemy podarować komuś laptopa, a taka osoba również lubi grać, warto pomyśleć o urządzeniach zaprojektowanych właśnie z myślą o wirtualnej rozgrywce. Laptopy do gier na przestrzeni lat ewoluowały bardzo mocno i pośród propozycji możemy znaleźć nawet ultra-cienkie urządzenia, które kryją w środku najwydajniejsze podzespoły.


 • Przedział cen prezentów: od 80 do 550 złotych

Dobrej jakości myszka komputerowa to podstawa w codziennym użytkowaniu komputera. Nie jest ważne czy na komputerze pracujemy, czy może głównie gramy. W drugim przypadku warto jednak tym bardziej pomyśleć o dobrej jakości „gryzoniu” - dobre myszki na prezent pod choinkę nabędziemy już nawet za 100 złotych.


 • Przedział cen prezentów: od 70 do 800 złotych

Dobrą klawiaturę docenią nie tylko gracze, ale zwłaszcza ci, którzy bardzo dużo piszą. Warto wówczas pomyśleć o opcji klawiatury mechanicznej - jest bardzo precyzyjna, choć też zwykle głośna (słyszalna nawet zza ściany). W takim wypadku, jeśli klikanie miałoby komuś przeszkadzać, lepiej zdecydować się na tradycyjną klawiaturę membranową.


 • Przedział cen prezentów: od 70 do 550 złotych

Nie każdy lubi grać z wykorzystaniem głośników, zwłaszcza gdy w domu urzędują inni domownicy. Dobre słuchawki lub headset (a więc z dodatkiem mikrofonu do komunikacji w grach sieciowych) przydadzą się na pewno każdemu graczowi i taki prezent na Gwiazdkę jest naprawdę dobrym i uniwersalnym pomysłem.


 • Przedział cen prezentów: od 60 do 1 200 złotych

Jeśli obdarowywana osoba nie przepada za noszeniem słuchawek na głowie, to z pewnością ucieszy ją dobry zestaw głośników. Ciekawe zestawy rozpoczynają się już od 300 złotych, ale w przypadku górnej granicy, nie jest to już tak proste do określenia. Skupiamy się jednak na atrakcyjnych cenowo propozycjach, zapewniających jednocześnie bardzo dobrą jakość dźwięku.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze