Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prezentacja rozgrywki w dodatku Dying Light: The Following

Z komentarzem twórców.

Techland opublikował zapis ostatniego pokazu na żywo, podczas którego prezentowano rozgrywkę z rozszerzenia The Following do Dying Light.

Pojazdy otwierają nowe opcje rozgrywki

Deweloperzy z polskiego studia koncentrują się na zadaniu zatytułowanym „The Trust Is Out There”, oferującym spojrzenie na nową mapę, pojazdy, oraz dodawane rodzaje broni.

Akcja zaczyna się od wizyty w jaskini, gdzie przemykamy przez naturalne przeszkody, wyraźnie kontrastujące z miejskim krajobrazem w bazowym Dying Light.

Wkrótce dwójka postaci zmierza do samochodu, przedzierając się przez pola pełne zombie - na szczęście już po żniwach. Przeciwników można zabić nawet poprzez przeturlanie snopka z sianem.

Po wyeliminowaniu bandytów z umocnionej kryjówki bohater zasiada w końcu za kierownicą, przejeżdżając przez zombie i znaczniki - te ostatnie w stylu gier wyścigowych.

The Following będzie można kupić odrębnie za 60 zł, ale dodatek będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustek sezonowych. Nie znamy daty premiery.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze