Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prezentacja nowych wojowników z Super Smash Bros. na Wii U i 3DS

Lucina i Robin z Fire Emblem: Awakening. Powraca też Kapitan Falcon.

Nintendo opublikowało nowy zwiastun bijatyki Super Smash Bros. na Wii U i 3DS. Materiał towarzyszy zapowiedzi kolejnych postaci, które poszerzają grono wojowników.

Lucina i Robin to bohaterowie, którzy nie wystąpili do tej pory w żadnej odsłonie cyklu. Zadebiutowali w zeszłorocznym Fire Emblem: Awakening na konsoli 3DS.

Zwiastun potwierdził też powrót Kapitana Falcona z gry F-Zero. To postać obecna w Smash Bros. od początków istnienia serii - czyli od 1999 roku.

Ponadto, deweloperzy zapowiedzieli, że w nowej części pojawi się także Rayman. Nie będzie jednak jednym z wojowników, a tylko „trofeum”, czyli postacią pomocniczą, która samodzielnie będzie atakować przeciwników przez określony czas po aktywacji.

Super Smash Bros. trafi na konsolę 3DS w październiku, a wersja dla Wii U zadebiutuje w okresie świątecznym. Dwie edycje zaoferują inne zestawy map, a nawet różne tryby rozgrywki.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze