Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prezentacja God of War Ragnarok już w przyszłym tygodniu?

Tak sugeruje renomowany informator.

Całkiem możliwe, że już w przyszłym tygodniu dojdzie do prezentacji God of War Ragnarok. Tak przynajmniej sugerują nieoficjalne wieści.

Źródłem spekulacji jest The Snitch - renomowany informator, który tuż przed niedawnym pokazem State of Play ujawnił szykowane przez Sony niespodzianki, a także datę premiery remake’u The Last of Us.

Teraz opublikował na Twitterze popularnego gifa z Kratosem, czyli głównym bohaterem cyklu wydawanego na PlayStation. Animację okrasił cyframi 1110 - internauci przekonują, że ciąg jest binarnym zapisem liczby 30. Spekulują, że może nawiązywać do daty 30 czerwca.

Niewykluczone, że we wspomnianym terminie odbędzie się następna prezentacja State of Play od Sony. Istnieje możliwość, że wydarzenie będzie poświęcone powstającemu God of War Ragnarok - być może w trakcie pokazu zostanie ujawniona data premiery gry.

Na taki obrót spraw już wcześniej wskazywał Jason Schreier. Renomowany dziennikarz agencji Bloomberg twierdził, że produkcja ukaże się w listopadzie, a informacja o terminie debiutu pojawi się jeszcze w czerwcu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze