Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prey - zadanie poboczne: Gustav Leitner

Jak otworzyć ukryty sejf za pomocą dźwiękowej próbki.

Tę misję możesz odblokować tylko i wyłącznie wtedy, gdy postanowiłeś pomóc doktorowi Igwe w ramach zadań dodatkowych Tą stroną do góry oraz Wysyłka i odbiór. Gdy już uratujesz mężczyznę i spotkasz się z nim osobiście, Igwe poprosi cię o pozyskanie konektomu.

Jest to urządzenie przechowujące nagranie słynnego pianisty, którego mózg skanowano w TransStarze. Od doktora otrzymałeś próbkę dźwiękową z fragmentem koncertu, która powinna otworzyć ukryty sejf w kajucie Igwe. W tej sytuacji nie pozostaje ci nic innego, jak udać się do Arboretum, skąd dostaniesz się do kwater załogi.

Na rozwidleniu przed centrum fitness skręć w lewo, a więc wejdź do kajut załogi A. Jedne z drzwi po prawej stronie prowadzą do kajuty doktora Igwe, będzie ona oznaczona numerem 104. Wchodzimy do środka i pierwsze, co powinno przykuć naszą uwagę, to ciemny obraz przedstawiający pianistę wiszący na ścianie.

Odtworzenie nagrania powinno mieć miejsce tuż obok wskazanego obrazu z pianistą.

Gdy podejdziesz do wskazanego na powyższym obrazku obiektu, wywołaj menu Danych, a następnie przejdź do zakładki Nagrania. Tam powinieneś odnaleźć pozycję o nazwie „Próbka muzyki Leitnera”. Odtwórz ją znajdując się przy czarno-białym obrazie.


Spis treści: Prey - Poradnik, Solucja


Po niezbyt długiej chwili obraz odsunie się w lewo, odsłaniając tym samym sejf. Co ciekawe, nie jest on dodatkowo zabezpieczony, dlatego z powodzeniem możesz od razu zabrać jego zawartość. Wśród przedmiotów odnajdziesz strzykawki psi, neuromod, wzmacniacz elektrostatyczny możliwy do zainstalowania w psychoskopie oraz przedmiot kluczowy dla opisywanego zadania, czyli konektom Gustava Leitnera.

Z pozyskanym w ten sposób przedmiotem wracamy do naszego gabinetu w Holu Talosa I, gdzie osobiście oddajemy konektom doktorowi Igwe. Ten zdążył się już dowiedzieć o twojej zdobyczy i jest bardzo zadowolony z tego powodu. Po zwróceniu przedmiotu misja automatycznie zakończy się.

O autorze

Komentarze