Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prequel God of War z PS4 będzie komiksem

Podróż Kratosa do nordyckiej krainy.

Wydawnictwo Dark Horse zapowiedziało komiks God of War: Fallen God, który powstaje we współpracy ze studiem Sony Santa Monica. Za scenariusz odpowiada Chris Roberson (pracował między innymi przy seriach Baśnie, Batman czy Superman).

Opowieść skupi się na podróży Kratosa do Midgaru - a więc osadzona będzie między wydarzeniami z God of War 3 i najnowszej odsłony cyklu wydanej na PS4.

Ujawniona grafika z komiksu

„Wierząc, że jest już wolny od swojego ciężaru, wyrusza na pustynię, by oddalić się od swojego domu i poczucia winy, tylko po to, by odkryć, że złe uczucia i nienawiść podążają za nim” - czytamy w opisie.

Komiks pokaże między innymi, jak Kratos „buduje nowe życie w nordyckiej dziczy”. Można domyślać się, że przedstawiona zostanie historia jego spotkania z matką Atreusa.

Deweloperzy z Santa Monica sugerowali już w ciągu ostatnich miesięcy, że pracują nad nową grą. Możliwe, że jest to kolejna odsłona God of War - tym bardziej że zakończenie poprzedniej części ewidentnie wskazuje, że twórcy mają plan na sequel.

Źródło: Comicbook

Następnie: W weekend odbyło się Grand Prix w F1 2019 z udziałem kierowców Formuły 1 i innych sportowców

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze