Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prequel Final Fantasy 7 dostanie remaster. Nowa wersja gry z PSP

Crisis Core nadejdzie jeszcze w tym roku.

Druga część remake’u Final Fantasy 7 to nie jedyny projekt ujawniony przez Square Enix podczas wczorajszego pokazu. Firma zapowiedziała bowiem remaster Crisis Core - gry wydanej w 2008 roku na PSP.

Nowa wersja produkcji trafi do sprzedaży jeszcze tegorocznej zimy, ale dokładnej daty premiery nie ujawniono. Pozycja zmierza na PC oraz konsole PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch.

Remaster ukaże się pod nazwą Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion i zaoferuje między innymi znacznie udoskonalone modele postaci oraz elementów otoczenia. W planach również pełny dubbing i nowe utwory muzyczne.

Oryginalna gra zadebiutowała w 2008 roku na PSP. Tytuł jest prequelem siódmej części cyklu rozwijanego przez Square Enix i opowiada o Zacku - przyjacielu Clouda i członka oddziału Soldier korporacji Shin-Ra. Postać pojawi się też w drugiej części remake’u „siódemki”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze