Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (13.04 - 19.04)

GTA 5 na PC i Mortal Kombat X.

Posiadacze PC w końcu doczekają się premiery GTA 5 - już we wtorek. Ofertę na ten tydzień uzupełnia bijatyka Mortal Kombat X oraz niezależne Titan Souls.

Wtorek, 14 kwietnia

W nowej wersji zwiększy się zasięg widzenia i rozdzielczość, a wśród dodatków pojawią się kolejne bronie, więcej dzikich zwierząt, całkowicie przeprojektowany system roślinności, więcej pojazdów na ulicach oraz usprawnione efekty zniszczeń i pogody.

  • Mortal Kombat X (PC, PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Dziesiąta odsłona cyklu zaoferuje graczom możliwość uczestnictwa w stałej sieciowej rywalizacji. Każde starcie będzie istotne i wpłynie na globalny ranking użytkownika. Wybierzemy też różne wersje każdego bohatera, co wpłynie na strategię i styl walki.

  • Titan Souls (PC, w środę na PS4 i PS Vita)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Pomysł na Titan Souls inspirowany jest przez Dark Souls, lecz z grafiką 2D. Akcję obserwujemy z góry, a całość przedstawiono w klasycznej, „pikselowej” oprawie 2D. Prowadzony bohater ma do pokonania dwudziestu bossów, w każdej potyczce dysponując jednym życiem i jedną strzałą.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze