Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (02.11 - 08.11)

Anno 2205, Need for Speed, Call of Duty: Black Ops 3 i inne.

Jesień się rozpędza, a to głównie za sprawą wyścigowego Need for Speed na konsolach oraz dynamicznej strzelanki Call of Duty: Black Ops 3. Inni wydawcy starali się ominąć te hity, więc listę uzpeniają mniejsze pozycje, jak Sonic Lost World na PC i Snoopy's Grand Adventure na licencji filmu.

Poniedziałek, 2 listopada

Sonic Lost World to najnowsza odsłona przygód popularnego jeża, wydana w październiku 2013 roku. Zadaniem niebieskiego bohatera jest powstrzymanie grupy znanej jako Deadly Six, planującej zniszczenie planety. W tym celu musimy nawet współpracować z naszym odwiecznym wrogiem - doktorem Eggmanem. Nie brakuje skakania po platformach i zbierania złotych pierścieni.

Wtorek, 3 listopada

  • Anoo 2205 (PC)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Anno 2205 zapowiedziano podczas konferencji Ubisoftu na targach E3, jako kolejną odsłonę strategicznej serii. Jak sugeruje sam tytuł, akcja toczy się w odległej przyszłości - jedną z nowości jest zakładanie kolonii na Księżycu.

  • Need for Speed (PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Twórcy przygotowali scenki przerywnikowe z aktorami, by mocniej zaangażować graczy, którzy - zdaniem EA - chcieli otrzymać w nowej części serii wciągającą historię. Istotnym elementem będzie modyfikacja aut - zaprezentowano fragment tuningowania białego Subaru. Gracze zadbają nie tylko o wygląd samochodów, ale wymienią też różne części - silnik lub sprzęgło.

Mamy do czynienia z platformówką w klasycznym stylu, z akcją przedstawioną z boku. Wcielimy się oczywiście w Snoopiego, który szuka Charliego Browna i resztę postaci z komiksu po drobnych problemach z zabawą w chowanego. Odwiedzimy dżunglę, Paryż, a nawet księżyc, a różne wcielenia bohatera zapewnią inne umiejętności, pomocne podczas eksploracji.

Piątek, 6 listopada

Fabuła rozegra się w „mrocznej przyszłości”. Historia w kampanii opowie o nowym rodzaju żołnierzy, w świecie, w którym zaawansowany rozwój robotyki „zaciera granicę między człowieczeństwem i technologią”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze