Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (15.12 - 21.12)

Elite: Dangerous, Ground Zeroes i inne.

Największe premiery tego roku już za nami, co nie znaczy jednak, że brakuje interesujących tytułów. W nadchodzącym tygodniu debiutuje między innymi Elite: Dangerous.

Wtorek, 16 grudnia

Produkcja zaoferuje możliwość rozgrywki z innymi użytkownikami, a także samotnej eksploracji kosmosu. Gra będzie jednak wymagać stałego połączenia z siecią. Klasyczne Elite zostało wydane w 1984 roku na mikrokomputery BBC. Elite uznawane jest za jednego z prekursorów całego gatunku trójwymiarowych symulatorów kosmicznych.

Środa, 17 grudnia

  • Resogun (PlayStation 3, PS Vita)
    Wersja językowa: angielska

W produkcji Housemarque wcielamy się w pilota statku kosmicznego, poruszającego się po obrzeżach cylindrycznej sfery, otaczającej reaktor. W grze pod uwagę musimy wziąć także grawitację.

Czwartek, 18 grudnia

Ground Zeroes zadebiutowało na konsolach w marcu. To prolog, wprowadzenie do Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Jako Snake inflitrujemy bazę przeciwnika, gdzie wykonujemy szereg misji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze