Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (16.02 - 22.02)

Attila, The Order: 1886 i inne.

W tym tygodniu czekają nas dwie większe premiery. Najpierw zwolennicy PC otrzymają strategię Total War: Attila, a kilka dni później na PlayStation 4 trafi pierwszy tytuł na wyłączność w tym roku - The Order: 1886.

Wtorek, 17 lutego

Rozgrywka nie zmieniła się diametralnie i bazuje dalej na wypracowanym modelu z Rome 2. Tym razem jednak, wzorem mniejszych kampanii z płatnych DLC, otrzymujemy zabawę w krótszym okresie historycznym, gdzie każda tura to trzy miesiące.

Środa, 18 lutego

  • Q*Bert Rebooted (PlayStation 3, PS4, PS Vita)
    Wersja językowa: angielska

Bohater - tytułowy Q*Bert - musi wspinać się po sześcianach i innych figurach geometrycznych, by dotrzeć do celu. Przy okazji omija różne przeszkody. W zestawie Rebooted znajdzie się zarówno oryginał, jak też odświeżona edycja gry z nowymi planszami.

Produkcja reprezentuje klasyczny gatunek gier akcji „na szynach” - nie kontrolujemy bezpośrednio ruchów bohatera, lecz tylko celownik jego broni. Do wyboru otrzymamy dwóch bohaterów: Tony'ego i Clarence'a.

Piątek, 20 lutego

Gracz wciela się w Sir Galahada, przedstawiciela Zakonu. Akcja rozgrywa się w XIX wieku, podczas rewolucji przemysłowej w Londynie. Pojawia się kolejne zagrożenie: społeczność ludzi zaczyna się buntować przeciwko niesprawiedliwościom społecznym, a w miastach wybuchają zamieszki.

Bazowe Dead or Alive 5 debiutowało w 2012 r. na PS3 i X360, ukazało się także w wersji dla PlayStation Vita. W edycji Last Round poprawiono grafikę, dodano też kolejnych bohaterów i kostiumy. Deweloperzy serii Dead or Alive połączyli uniwersum gry ze światem cyklu Ninja Gaiden - wśród wojowników, w których mogą wcielić się gracze, znajduje się między innymi Ryu Hayabusa.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze