Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (09.02 - 15.02)

Evolve, Monster Hunter 4 Ultimate, Majora's Mask 3D i inne.

Nowy rok nadal nie rozpieszcza graczy, ale w tym tygodniu czeka nas jedna większa premiera - debiutuje kooperacyjna strzelanka sieciowa Evolve. Jest też gratka dla fanów Nintendo: w piątek do sklepów trafią konsole New 3DS i New 3DS XL wraz z grami.

Wtorek, 10 lutego

  • Evolve (PC, PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Podstawą rozgrywki są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu.

Środa, 11 lutego

W grze wcielamy się w sympatycznego, latającego robocika. Bohater zostaje porwany i umieszczony w tajemniczej, podziemnej placówce. Naszym zadaniem jest wydostanie się na powierzchnię, rozwiązując po drodze liczne zagadki logiczne.

Piątek, 13 lutego

  • Lucius 2 (PC)
    Wersja językowa: angielska

Fabuła Lucius 2 zaczyna się zaraz po zakończeniu pierwszej odsłony. Bohater jest jedynym ocalałym po pożarze domu, który sam wywołał. Dziecko trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie przystępuje do dalszego siania zniszczenia i pożogi.

Seria Monster Hunter powstała w 2004 roku, na PlayStation 2. Akcja rozgrywa się w świecie fantasy, a zadaniem graczy jest - zgodnie z tytułem - polowanie na przeróżne potwory.

Ta nieco surrealistyczna przygodowa gra akcji ukazała się pierwotnie na Nintendo 64, jako szósta, „główna” odsłona popularnej serii. Fabuła toczy się w krainie Termina, czyli alternatywnej wersji Hyrule. Skull Kid ukradł tytułową maskę - potężny artefakt - a księżyc zbliża się do planety, powodując anomalie czasowe. Link podróżuje trzy dni w przeszłości, by powstrzymać katastrofę.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze