Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (13.07 - 19.07)

God of War 3, Ethan Carter i inne.

Kolejny spokojny tydzień, zakłócony jedynie mniejszymi premierami. Szczególnie dużo powodów do sięgnięcia po portfele otrzymają posiadacze sprzętu PlayStation, dostający Deception 4: The Nightmare Princess, Zaginięcie Ethana Cartera, Godzilla: The Game czy God of War 3 Remastered.

Środa, 15 lipca

Nowa wersja gry będzie działać w rozdzielczości 1080p. Deweloperzy chcą także osiągnąć płynność 60 klatek na sekundę. Poza graficznymi ulepszeniami, jedynym nowym elementem ujawnionym do tej pory jest tryb fotograficzny, który pozwoli uchwycić najbardziej efektowne momenty brutalnej wędrówki Kratosa.

W grze wcielamy się w detektywa obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami, starając się rozwikłać sprawę zaginięcia pewnego chłopca. Podczas przygody wykorzystamy niecodzienne umiejętności naszego bohatera, jak też bardziej tradycyjne narzędzia detektywistyczne.

Czwartek, 16 lipca

  • Luckslinger (PC, Mac, Linux)
    Wersja językowa: angielska

Western z oprawą w klasycznym stylu. Jak wskazuje sam tytuł, ważną rolę odgrywa szczęście, które zamieniono tutaj w surowiec do zbierania i wydawania. Jego zasoby pozwalają nam uniknąć strzałów i trudnych sytuacji, a brak spowoduje, że postać spotka więcej wrogów, zawalone mosty czy spadające kamienie.

Piątek, 17 lipca

Pierwsza odsłona serii na PlayStation 4. Ponownie mamy do czynienia z połączeniem strategii i gry RPG. Wcielamy się w „tego złego”, a zadaniem jest obrona własnej siedziby przed przeciwnikami. Możemy walczyć z nimi bezpośrednio, ale także z wykorzystaniem pułapek.

Tytuł studia Natsume Atari bazuje na starszych filmach z popularnym potworem, nie na najnowszej, hollywoodzkiej superprodukcji. Gracz wcieli się właśnie w Godzillę, rujnując wszystko, co stanie nam na drodze w 25 misjach. Zadaniem jest zniszczenie generatora, ale im więcej uszkodzeń spowodujemy, tym potężniejsi przeciwnicy pojawią się, by nas zatrzymać.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze