Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (16.10 - 22.10)

Elex, South Park, Gran Turismo Sport, inne.

Październik nie zwalnia tempa. Elex to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, przynajmniej dla fanów serii Gothic, a do tego jeszcze South Park: The Fractured but Whole czy Gran Turismo Sport.

Wtorek, 17 października

 • Elex (PC, PS4, Xbox One)
  Wersja językowa: polska

Nowa produkcja od twórców kultowej serii Gothic oraz trzech gier Risen. Studio Piranha Bytes porzuca jednak tym razem tradycyjne klimaty fantasy i zaprasza graczy do świata z elementami science-fiction.

 • NBA 2K18 (Switch)
  Wersja językowa: angielska

Jedną z nowości jest kampania fabularna w trybie MyGM - prowadzimy nie zawodnika, lecz głównego menedżera klubu. Wcielamy się w byłego koszykarza, który wraca do NBA po latach przerwy, po poważnej kontuzji, która zakończyła karierę na parkiecie.

W grze wcielamy się w zmodyfikowanego genetycznie super-żołnierza o niebieskiej skórze. Postać pragnie zemścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć towarzyszy. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Bezpośrednia kontynuacja Kijka Prawdy z 2014 roku. Motywem przewodnim są komiksy i filmy z superbohaterami w rolach głównych. Cartman i spółka wcielają się w herosów, dzieląc się na dwie rywalizujące ze sobą drużyny.

 • WWE 2K18 (PC, PS4, Xbox One)
  Wersja językowa: angielska

Innowacje w tej odsłonie to między innymi mecze dla maksymalnie ośmiu zawodników, a także odświeżenie trybu Royal Rumble o nowe mechaniki, ciosy kończące i animacje. Są też zmodyfikowane chwyty, pozwalające umieścić przeciwnika w wybranym miejscu.

Środa, 18 października

Wyścigi odbędą się zaś w 19 lokacjach. Powrócą też zawody na trasach szutrowych i odcinki rajdowe. Zabraknie natomiast dynamicznie zmieniającej się pogody - warunki ustalimy przed każdym startem. Twórcy chcą w ten sposób podnieść płynność i jakość obrazu.

Piątek, 20 października

Produkcja wzorowana jest na serii Dynasty Warriors. To oznacza, że zabawa sprowadzi się głównie do walki z setkami widocznych na ekranie przeciwników.

 • Syberia (Switch)
  Wersja językowa: angielska

Debiut cenionego cyklu to zapoznanie się z główną bohaterką - Kate Walker - która przybywa do fikcyjnej miejscowości Valadilene we Francji, by sfinalizować zakup fabryki mechanicznych zabawek przez amerykański koncern.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze