Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (01.12 - 07.12)

The Crew, Gra o Tron, Emergency 5 i inne.

Grudzień zaczynamy od gry wyścigowej z otwartym światem od Ubisoftu. Fanów nieco mniej dynamicznej rozgrywki zainteresować może adaptacja serialowej „Gry o Tron” w wykonaniu Telltale.

Wtorek, 2 grudnia

  • Gra o Tron (PC, Mac, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One, iOS)
    Wersja językowa: angielska

W nowej produkcji Telltale Games wcielimy się w sześciu członków rodziny Forresterów - klanu, który do końca pozostał wierny rodowi Starków. Bohaterowie staną przed dylematami związanymi z naciskami ze strony Lannisterów oficjalnie sprawujących władzę w Westeros.

We wtorek - 2 grudnia - gra trafi na Steam. Dzień później - 3 grudnia - produkt ukaże się w cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Wersja dla platform z systemem iOS zostanie udostępniona 4 grudnia. Tytuł trafi też na PS3, ale tydzień później - 9 grudnia.

Secret Ponchos to western ze stylową oprawą graficzną. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a rozgrywka toczy się w sieci. Gracze kontrolują stworzonych rewolwerowców na zamkniętych mapach, zbierając punkty reputacji. Twórcy przygotowują klasyczne pojedynki w samo południe, potyczki w drużynach lub „każdy na każdego”.

  • The Crew (PC, PlayStation 4, X360, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

The Crew jest tytułem stawiającym na rozgrywkę sieciowym. Udostępniony świat ma być ogromny - gracze przejadą bez żadnego ekranu ładowania z Nowego Jorku do Kalifornii.

Środa, 3 grudnia

Tytuł ukazał się na PC w październiku 2012 roku. Gracze wcielają się w rycerzy uzbrojonych w miecze, buławy, topory, łuki, włócznie lub inne rodzaje broni z okresu średniowiecza. Akcję można obserwować z perspektywy pierwszej osoby lub zza pleców wojownika.

Dwójka bohaterów nowej produkcji to Rhys - pracujący dla korporacji Hyperion - oraz Fiona, zawodowy naciągacz i oszustka. Oboje spotkają się na planecie Pandora i zaczną współpracować, by znaleźć pewien artefakt.

  • Teslagrad (PlayStation 3, PS4)
    Wersja językowa: angielska

W produkcji wcielamy się w bezimiennego bohatera, ściganego przez żołnierzy złego króla. Używając elektromagnetyzmu pokonujemy kolejne przeszkody i rozwiązujemy łamigłówki.

Piątek, 5 grudnia

W symulatorze Emergency 5 gracze kierują przebiegiem misji ratunkowych na trzech mapach: w Berlinie, Hamburgu i Monachium. Przygotowano liczne pojazdy i jednostki do wyboru: samoloty, samochody i łodzie strażackie, policyjne, medyczne czy techniczne.

Seria Kingdom Hearts to połączenie świata wykreowanego przez Square Enix - w tym postaci z Final Fantasy - i bohaterów Disneya, takich jak Myszka Miki czy Goofy. Gra w założeniach jest tytułem RPG.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze