Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premierowy zwiastun Bloodborne jest pełen mroku i potworów

Jeszcze dwa tygodnie.

Posiadacze PlayStation 4 w Europie muszą poczekać na Bloodborne do 25 marca, ale okres ten może umilić premierowy zwiastun produkcji studia From Software.

Mroczny materiał wideo rozpoczyna się od krótkiej prezentacji fabuły - jakość dźwięku nie jest tu niestety najlepsza. Później film stawia już na większą dynamikę, pokazując groteskowe modele potworów, sceny walki, efektowne oświetlenie i sceny przypominające raczej horrory, a nie grę akcji z elementami RPG.

Twórcy ujawnili w ostatnim wywiadzie, że po ukończeniu gry po raz pierwszy będziemy mogli włączyć jeszcze trudniejszy tryb New Game+ i spróbować ponownie. Jak przyznał szef projektu - Hidetaka Miyazaki - nawet sami deweloperzy mają problemy z jego pokonaniem.

Akcja Bloodborne osadzona jest w mieście Yharnam. Metropolia przed laty padła ofiarą zarazy, która zrujnowała zabudowania i zamieniła mieszkańców w przerażające bestie.

Teraz tajemniczy doktor wstrzykuje naszemu bohaterowi dawkę zatrutej krwi i wysyła go na skąpane w mrokach ulice, w celu odkrycia zagubionych lata temu sekretów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze