Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Zaginięcia Ethana Cartera na Steamie może opóźnić się o kilka godzin

Trwają ostatnie poprawki.

Przedstawiciele polskiego studia The Astronauts poinformowali na swojej stronie internetowej, że premiera ich debiutanckiej produkcji - Zaginięcie Ethana Cartera - może opóźnić się na Steamie o kilka godzin.

Nie zabraknie ładnych widoków

„Planem było wydanie gry o godzinie 19 polskiego czasu. Robimy wszystko, co w naszej mocy, ale możemy spóźnić się o kilka godzin” - napisano w komunikacie. Opóźnienie dotyczy także innych systemów dystrybucji cyfrowej, jak GOG czy Humble Store.

„Prace ukończone są w 99,99 procentach, ale pozostałe 0,01 proc. nie daje nam spokoju, ponieważ są to błędy, o których wiemy i nie możemy ze spokojnym sumieniem umieścić ich w pełnej wersji.”

Twórcy dodają, że wszystkie cyfrowe dodatki zostały już załadowane i będą dostępne wraz z debiutem gry. Mowa tu o tapetach, plakacie, albumie z grafikami, ścieżce dźwiękowej i mapie.

„Trzymajcie kciuki. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie” - dodaje The Astronauts. „Tworzymy gry od dłuższego czasu, ale to nasz pierwszy samodzielnie wydawany tytuł od... 1997 roku.”

W grze wcielimy się w detektywa obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami, starając się rozwikłać sprawę porwania pewnego chłopca. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. Podczas przygody wykorzystamy niecodzienne umiejętności naszego bohatera, jak też bardziej tradycyjne narzędzia detektywistyczne.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze